Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudnám vissza állítani a...

Hogy tudnám vissza állítani a setboxom csatornáit?

Figyelt kérdés

Frissítésnél eltűntek a kereskedelmi csatornák vagy is az RTL klub és a TV2. De a többi csatorna megmaradt... Nem tudom hogyan kell visszaállítani vagy újra előkeresnem azt a két csatornát. Próbálkoztam már a csatornák újra befogásával de miután az eredménytelen volt kitöröltem a csatornákat majd újra befogtam még egyszer őket de akkor se hozza be azt a két csatornát.

Előre is köszönöm a válaszotokat!



#csatorna #tévébeállítás #TV #csatorna visszaállítás #set box beállítás
2015. szept. 22. 22:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A közszolgálati adók a Multiplex A adókon vannak, az RTLKlub és a TV2 viszont a Multiplex C-n. Ha gyenge az antenna, ez utóbbiakat nem láthatod. Nem a set top box hibás, hanem az antenna gyenge, szerezz be erősítőset. De előbb futtass le a tévéden egy automatikus csatornakeresést.
2015. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen automatikus csatorna frissítéssel kerestem a csatornákat és úgy sem találta meg. Akkor ezek szerint az antennával vannak gondok? mondjuk eddig befogta a csatornákat a meglévő setbox és antenna de elég akadozott az adás néha.
2015. szept. 23. 14:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen erősebb antenna kell.
2015. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!