Milyen hangfalat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Először is, azért itt írok, mert nem igazán értek a hangfalakhoz, hangszórókhoz, eddig inkább fülhallgatókat használtam.


Nem szeretnék drágát venni (10-30.000)


Főleg itthoni használatra venném, leginkább metál zenét hallgatnék (nem tudom ez jelent-e valamit, de gondolom, hogy metálra, nem ugyanaz a hangfal lesz jó, mint valami dubstepre..:D)

Néha esetleg 1-2 házibulira, 10-en valahány fővel max, szóval nem ártana, ha bírná azt a teljesítményt.


És még mellékesbe 2 kérdés: Passzív, vagy aktív? Hangfal szett, vagy csak 1 db?


Bocs ha hülye kérdések, de mint mondtam, nem vagyok otthon a témában, nézzétek el:D


Köszi előre a válaszokat!



2015. szept. 26. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdjük az alapoknál.

Aktív hangfalban van erősítő, passzívban nincs.

30 000 az arra elég, hogy használtan vegyél egy belépő stereo erősítőt és két középkategóriás hangfalat. Ezzel otthon viszonylag jó hangerőn tudsz zenélni.

Metálhoz gyors hangfal kell, legjobbak a zárt dobozok, ebben az irányban nézelődnék.

2015. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!