A LRP S10 Twister 2 Buggy vagy a LRP S10 Twister Truggy a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pro-kontra érveket mondjatok lécci. Milyen az egyik,milyen a másik?

#távirányítós autó #LRP S10 Twister Truggy #LRP S10 Twister 2 Buggy #távirányítós terepjáró
2015. szept. 28. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem az LRP S10 Blast Tx RTR-hez volt szerencsém. És a truggy-t ajánlanám, mert szélesebb maga a kocsi, ezáltal sokkal nehezebben bolul. A másik ok a gumik szélessége. Szélesebbek a gumijai és mind a négy recés, nem hosszában bordázott. Viszont vigyázz hogy hova mész vele,mert könnyen új alkatrész kell majd. És ha megveszed, egyből keményítsd be a lengéscsillapítókat egységesen, mert az alap beállításnál könnyen odavághatod az alvázat. Ezt egy gyűrűvel tudod állítani magán a lengéscsillapítón. :) Ja és ha a boltba vagy, akkor vgyél az eredeti 1600-as aksi mellé egy minimum 3000-es akksit is.

Egy tipp: Az alap töltőn nézd meg, hogy hány mA/órás. Ez nekem 350 volt. Ugye megvan pl az 1600-as akksi. 1600:350=ennyi órán keresztül kell töltened azakkut. A háromezresnél 3000:350=.....


Jó szórakozást!! :)

2015. okt. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon hasznos válasz volt! Azért jöhetnek még az ilyen jellegű kommentek.
2015. okt. 11. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Lehet, hogy érdemes még a szervónál lévő racsnit azonnal kicseréltetni fémre, mert a műanyag rossz. Amikor kezdőként nekimentem vminek, mindig elugrott a racsni és amikor már annyira elurott, hogy a távirányítón lévő stream-mel sem tudtam visszarakni akkor csak nehezen tudtam visszarakni. Na meg aztán egyre könnyebben ugrott el.
2015. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!