Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet vob, bup fájlokat...

Hogyan lehet vob, bup fájlokat avi, mov fájlokká konvertálni?

Figyelt kérdés
Vettem egy JVC videokamerát, csak sajnos mini-dvd-s és fejezeteket csinál a lemezre. vob, bup stb. Kb. 4-5 napja tudtam meg, hogy az aki lemezes kamerát vesz az vagy bolond vagy nem sokat konyít az egészről. Én az utóbbi vagyok. Adobe after effectshez és premier prohoz kénének a videók. Csak van egy kis baj. A program csak avi, mov meg ilyen fájlokat ismer fel, szal vobot meg bupot nem. Hogyan lehet ezeket a fejezeteket amit a kamera létrehoz, avi, mov fájlokká konvertálni. E-mail címet inkább csak privátban írnék. Aki tud segíteni az kérem írjon. Köszi
2008. szept. 9. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
ImTooMpeg Encoder programot ajánlom. Elég sokféle formátumot tud konvertálni.
2008. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Van sok videoszerkesztö program a

szoftverbazis.hu

Keresgélj ott van az im to mpeg decoder is

Nagyon jo magyar és teljes verzio

2008. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!