Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet 8g iPodra nano...

Hogyan lehet 8g iPodra nano ra filmet rakni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 20:55
 1/8 A kérdező kommentje:

NA JÓ, EZ A MEGFOGALMAZÁS xD

szóval, hogyan lehet egy 8Gb iPodra filmet rakni?

A zene rámegy simán, de a film nem, van rajta még bőven hely! Letöltöm a filmet, a gépemen nézhető de nem engedi rárakni az iPodomra! :S


letöltöttem a videóra iPod konvertert , de nem tudom , hogy hogyan működik, ha valaki tudna kevésbé bonyolultat vagy ha valaki eltudná magyarázni , hogyan működik azt megköszönném! :D

2010. márc. 14. 20:59
 2/8 anonim válasza:

Próbáld ezzel a progival - ingyenes:

[link]


Nem is kell érteni hozzá, mert magától jön minden, egyetlen egy panelen tudod beállítani mit konvertáljon, hová mentse, milyen méretben stbstbstb. Nekem ezzel felmegy az iPod Touch-ra minden.:)

2010. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
wow.. koszi! de ha az ipod touch ra felmegy akkor tuti , hogy a nanora is??? namind1 kipróbálom, koszi! :D
2010. márc. 14. 21:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Most már konvertálom a videot (eddig tényleg egyszerű!) nagyon,nagyon remélem , hogy jó lesz! ^^ köszi neked még-egyszer! :D
2010. márc. 14. 22:16
 5/8 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!4 köszi! Eskü ISTEN VAGY!!!!! működik!!! :D:D:D:D:D:D

köszi,köszi,köszi,köszi! !!!

2010. márc. 14. 22:51
 6/8 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!4 köszi! Eskü, ISTEN VAGY!!!!! működik!!! :D:D:D:D:D:D

köszi,köszi,köszi,köszi! !!!

2010. márc. 14. 22:51
 7/8 anonim válasza:

Örülök, igazán nincs mit!

De a többi programjuk is nagyon jó, legalább ennyire egyszerű és ingyenes is, érdemes őket használni!:)

2010. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsi, hogy beleszólok,de ahol lelehet tölteni ezt a programot ott kell ezért regisztrálni? mert nekem nem engedi, hogy futtassa,, mert nem vagyok regisztrálva.
2010. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!