Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb? PS3/PC/Xbox360..

Melyik a jobb? PS3/PC/Xbox360..

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?PC/Xbox360/Xbox one/ps3/ps4/Androidos készülék/Iphone vagy másik?

#Melyik/a/jobb?
2015. szept. 30. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek rohadtul semmi értelme...
2015. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De...pont az az értelme ami a kérdés..kícáncsi vagyok ki melyiket szeeeti a jobban és ez alapján el lehet dönteni,hogy melyik a jobb.Amit a legtöbbször írnak az a legjobb
2015. szept. 30. 21:47
 3/8 A kérdező kommentje:
De...pont az az értelme ami a kérdés..kícáncsi vagyok ki melyiket szereti a jobban és ez alapján el lehet dönteni,hogy melyik közkedveltebb .Amit a legtöbbször írnak az a legkedvelteb
2015. szept. 30. 21:48
 4/8 anonim válasza:

Melyik a jobb, egy valamilyen húsétel/párizsi/gyulai kolbász/szafaládé/csabai kolbász/narancs vagy az alma?


Írtam egy hasonlót, hogy értsd más mit ért ebből.


X360-ra még idén bő 100, jövőre meg még 100 játék átírat jön ki, de csak feketén érdemes vele foglalkozni. - ha csak arra gépre van pénz. PS3 szebb grafikára volt képes mnt a kortárs - de sok cég csak bug tengert gyártott rá, pl.: ROCKSTAR GAMES, és spéci játékokkal rendelkezik mint a PS4, ma már sok játék csak Xboxon és esetleg PC-n jelenik meg PS4-en nem.


PS4 konkurense a XBOX one


Legolcsóbban ár-érték arányosan az amúgy nem is rossz PSP-vel nyered.

2015. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó..Bocsi
2015. szept. 30. 22:02
 6/8 anonim válasza:
a te szempontod alapján + platrof popularity a google képek közt
2015. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a pc a legjobb, de mivel nem volt pénzem egy normális pc-re, és nem is nagyon lesz egy darabig lehetőségem összekaparni rá, ezért vettem egy xbox 360-at, arra volt pénzem, tehát most az a ˝legjobb˝ nekem:)
2015. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
PC, XboxOne, WindowsPhone, es akkor megvetted a teljes MS palettat.
2015. okt. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!