Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fül- vagy fejhallgatót...

Milyen fül- vagy fejhallgatót ajánlotok 2000 forintból?

Figyelt kérdés
Bármelyik jó csak a hangminőség jó legyen (nem kell DJ studio hangzás bár ez valószínűleg az árból is kiderült), illetve örülnék ha strapabíró lenne és ha itthon beszerezhető lenne (illetve azt is szeretném tudni hogy hol).

2015. okt. 4. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem lesz normális
2015. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejhallgatót ennyiért nem kapni és fülhallgatóból is igen kicsi a választék. Az hogy strapabíró... Ennyiért ugyancsak nem lesz strapabíró de ha normálisan használod nem begyűröd a zsebedbe akkor egy Panasonic-Ergofit fülhallgató jó választás lehet. Ráadásul van sok színben. (2500-3000Ft környéke inkább.) Nem mondom hogy ennél nincs jobb de az árához képest tényleg nagyon szépen szól.
2015. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valószínű hogy már megvetted a szerencsés darabot, de fülhallgatónak én Panasonic ( olyanom van ) vagy fejhallgatonak Maxell-t.. Nagyon jól bírják, és én a Media Marktvan szereztem, ha jól emlékszem... De úgy tudom van amelyiket ki is lehet próbálni..! Remélem segítettem, bár olyan 98 % már választottál.
2015. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocs, Media Markt... Rgyébként nem emlékszem az árára... Lehet hogy több volt 2000nél! Azért sok szerencsét
2015. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!