Vettem 1 Gamer fülest a Mediamarkt ban 6000 ft ert . Ra 3 honapra elromlott. Van meg rajta garancia?

Figyelt kérdés
Nem lattam sehol,h lenne rajta :S csak a doboza es a keszulek van meg papirjai nincsenek hozza ... Amit a Mediamarktban vasarlok az mindg elromlik -.- 2 skullcandy fulhallgatot is vettem azt az is elromlott egesz hamar :/

2015. okt. 6. 20:34
 1/3 szántóvető ***** válasza:
a vásárlás napját blokkal kéne bizonyítanod (vagy érvényesített és ledátumozott garijeggyel ami mellé nem kell blokk,ez utóbbit nem mindenki tudja.)ha ez nem megy akkor nincs miről beszélni,vehetsz másikat.
2015. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Blokk az van ... 7.30
2015. okt. 6. 20:47
 3/3 szántóvető ***** válasza:
az jó.akkor vidd vissza,próbáld meg kicseréltetni.garanciajegyet nem is biztos hogy kaptál hozzá.
2015. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!