Szereztem egy Samsung 3D SSG-4100GB szemüveget és hogy ezzel tudom e nézni a 3D filmeket nem 3D-s monitoron mert próbáltam a Minecraft 3D beállítását de a gagyi papírszemüvegen szebben működik szóval hogy lehet csatlakoztatni hogy működjön?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez kizárólag az aktív rendszerű megjelenítésre felkészített megjelenítővel képes együttműködni.

Most hadd nem írjam le már százhuszonhatodszor, hogy mi az aktív, mi a passzív és mi az anaglif rendszerű 3D működése, és még itt sorolhatnál pl a lentikuláris technikát,de szerintem nézz utána, vagy máskor leírhatom. A lényeg, hogy ezek mind csak a hozzá illő rendszerek részei, és önmagában, egy teljesen más megjelenítővel együtt nem működőképesek mert az nem szolgálja ki a részükre a szükséges fizikai jellemzőket.

2015. okt. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor viszont semmi esély nincs a használatára 3D s monitor/tv nélkül?
2015. okt. 9. 06:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs, illetve csak a filmnek megfelelő, piros-kék v piros-zöld szemüveges műsorokat lehet azon 3D-ben látni. Olyanok vannak a youtube oldalon anaglif néven.
2015. okt. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!