Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » GTX960 4GB-os videókártya a...

GTX960 4GB-os videókártya a GTA 5-öt tényleg 40-60 fps között futtatja ultrán (nem 4k-ban és msaa nélkül)?

Figyelt kérdés

Youtube-on több videó is van róla hogy a 4k-n és az msaa-n kivül minden maxra van téve de egyikben 20-30 fpssel másikban meg 50-60 fpssel megy a game.... Most akkor melyikek lehet hinni? Főleg olyasvalaki válaszát várnám akinek ilyenje van!


Előre is köszönöm!


2015. okt. 11. 23:33
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom mennyire optimalizálta mostani gta de azt tudom hogy a 4 az valami csapnivalóan volt ott egyfolytában ugrált az fps ide-oda a videókban lehet hogy az egyiknél olyan proci volt a kártya alatt ami rendesen ki tudja hajtani a másikban pedig olyan ami nem nekem is ilyen van igaz a 2 gigás verzió csak a proci nem tudja kihajtani a processzorigényesebb játékok alatt mint pl a fallout 4 splinter cell blacklist és esik a frame :S ez ilyen de ha ez a kártya meg egy jó core i5 nem futtatja a mostani játékokat fullhdban high beállításokkal az nem a hardware-t minősíti hanem a játék készítőit nézd meg a crysis 3-at borzalmasan van optimalizálva ahhoz hogy fullhdban maxon játsz kell legalább kettő csúcskártya sli-be vagy crossfirebe kötve
2015. nov. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!