Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet érdemes megvenni?

Melyik tabletet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

40.000 a plafon, 2 tabot néztem ki:


- WayteQ xTAB 8X Quad

Hivatalos honlap: [link]

Logout teszt: [link]


- Lenovo TAB A8

Hovatalos honlap: [link]

Logout teszt: [link]


A tablet inkább böngészésre, pdf-nézegetésre, chat-re és nem túl nagy grafikájú játékokra lenne használva. Ami jobban tetszett a Lenovoban hogy az márka, habár a WayteQ tabletről nemigen mondtak rosszat. Viszont a WayteQ kimagasló akkuideje nagyon tetszik, emiatt is inkább arra voksolnék. Ti melyik tabletet választanátok? Nem szeretnék vaktában vásárolni.



2015. okt. 12. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Még valamikor régen én is szemeztem a wayteq táblagépekkel, persze nem ezzel a tipussal, akkor ez még nem létezett.


Sajnos a fórumokon elég sokan panaszkodtak rá az összeszerelés minősége, és a sok szoftveres bug miatt.

Összeszerelésnél elsősorban az usb és a jack csatlakozó gyenge rögzítésére. Nekem el is ment a kedvem tőle.


Látatlanban a lenovo minőségibb terméknek tűnik, persze ennyi pénzért sokat ne várjon az ember. Melette szól még a minőségibb kamera, az előlapi hangszóró, valamint a 16 GiB belső tárhely a wayteq 8 gigájával szemben. Üzemidőben nem hiszem hogy számottevő különbség lenne közöttük, az egyik 4500, a másik 4200 milliamper órás, minden csak optimalizáció kérdése.


E kettő közül én a Lenovo-t venném.

2015. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!