Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Hoverboard...

Mi a véleményetek a Hoverboard másnéven mini segway nevű cuccról?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb márka?

2015. okt. 13. 22:18
 1/5 anonim válasza:
70%
Az hogy őrült jó dolog lehet. Szemezek én is velük,lehet veszek egyet :)
2015. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%
Király lehet:D nyár óta szeretnék venni csak drága:(
2016. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én szerintem nyárra beszerzek egyet. :D
2016. febr. 7. 19:03
 4/5 anonim válasza:
70%
Én 3 napja vettem, itt Bécsben a Mediamarktban 333euró, természetesen fehérbe vettem, hát valami hihetetlen jó !! Ajánlom mert nagyon flesh, bár nem egy stabil dolog kint, könnyen el lehet vele esni, de iszonyat király szerintem, nagyon el lehet vele lenni. Elején fura de viccen kívül 5p alatt megszoktam, 1 óra alatt már teljesen elsajátítottam, és így 3. napra már olyan mintha a testrészem lenne, teljesen stabilan tudom irányítani. Szerintem megéri az árát, drukkolok nektek hogy vegyetek!
2016. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoenix-g válasza:
56%

én is a media marktban vettem és nagyon jó......

100.000 Ft volt de nagyon megérte! én feketébe vettem. és azért a media m ban mert ott biztonságos a garancia és jó minőségű meg az aksija is Samsung. itt egy link: [link]

2016. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!