Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy autó erősítőre rá tudok...

Egy autó erősítőre rá tudok kötni 2 passzív hangfalat?

Figyelt kérdés
Egy 400W-os Blaupunkt autó erősítőre rá tudok kötni 2 db 250W-os Yamaha otthoni passzív hangfalat?Es ha igen, akkor hogyan?Előre is köszönöm!
2015. okt. 14. 11:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyit meg, hogy ezt egy szobába szeretnem megoldani, nem autóba!
2015. okt. 14. 11:53
 2/9 dirtboy ***** válasza:

persze hogy rá,a csatlakozót tekerd ki majd szorítsd be a vezetéket,a hangfal csatlakozónál szintén rögzítsd és már rajta is van.

ja hogy érdemes e?

franc tudja mert kb semmit nem írtál le hogy mi micsoda csak repkednek a semmit mondó Wattok.


az meg a másik hogy autós erősítőt üzemeltetni szobába marhaság.

olcsóbban ki jössz ha veszel egy szobai erőt és akkor azt gond nélkül 230Vos hálózatról tudod üzemeltetni.

2015. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy mind megvannak, nem akarok rákölteni többet...

Es, hogy ne csak semmitmondó wattok legyenek...

Hangfal: Yamaha NS-50F

Erősítő: Blaupunkt GTA 260

2015. okt. 14. 12:09
 4/9 dirtboy ***** válasza:

én nem kötném rá azt a 6ohmos holmit.

ha jól tudom szobába 12Volton menne a rendszer,autóban 13,8Volton szokás számolni a teljesítményt.

a gta260 2ohm stabil,tehát 20A-t max 2ohmon bírna felvenni.

agyártó 4ohmon 60W rms-t ad meg,te pedig 6ohmon használnád.

kb 40W-od lenne.

ez a 40W hajtana 2db 16cm-es sugárzót és egy magassugárzót.

még ha egy hi-end erősítő lenne azt mondanám esélyes hogy lesz dinamika ilyen teljesítménnyel is,de ez a blau egy alsókategóriás hogy úgy mondjam gagyi autós erősítő.

szerintem igen kevés lesz oda amit tud.

2015. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van egy Denon PMA 495R azzal gondolom jobb lenne...

Csak az használatban van, és akkor kell találjak valamit helyette :/

2015. okt. 14. 12:45
 6/9 dirtboy ***** válasza:
az viszont nem 8ohm stabil?
2015. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem, 4-8ohm
2015. okt. 14. 12:52
 8/9 A kérdező kommentje:
De mit tudnék ahelyett tenni ami a lehető legolcsóbb? 3db 75W-os Panasonic( SC HT720 ) házimozirendszer hangfalnak kellene?
2015. okt. 14. 12:53
 9/9 dirtboy ***** válasza:

azt nem tudom megmondani,csak azért írtam a kérdésedhez mert autós holmivolt,én csak autóhifis cuccokkal foglalkozom.

hogy mi mennyire jó meg mennyire kedvező árú szobai erősítőknél azt nem tudom megmondani,rossz tippet meg nem fogok adni.

2015. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!