Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A számítógépemet mennyiért...

KINGMAX kérdése:

A számítógépemet mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Mostani gépemet szeretném eladni, és venni egy másikat.

Jelenleg ez van benne:

4GB DDR3-1333 RAM

Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 LGA1155

500GB Winchester SATA

MSI Videókártya PCI-Ex16x ATI HD 6670 1GB DDR3

Intel Core I3-3220 3,30 GHz

Eredeti Win 10

DVD meghajtó

Külsőleg hibátlan, belülről sincs semmi olyan baja amit egy kis portörlés vagy a porszívó nem oldana meg.

Ha feltenném egy oldalra pl mint a Jófogás, akkor mennyiért adhatnám el szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. okt. 16. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nezzel szet a jofogason hasonlo gepek utan! Tenyleg azt gondolod hogy itt valaki lesz olyan hulye hogy kiszamolja neked?
2015. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Picit jobbat, vadi újat, garanciával 120 000 körül vehetsz a M.M.-ban.

Szerintem reálisan olyan 70 - 75 000-ért kezdd el hirdetni, legfeljebb ha nem jön össze, akkor lejjebb viheted az árat.

Az sokat segítene, ha nem a vevőre bízod, hanem magad csinálod meg a "kis portörlést".

Kényes téma, mert az eladni kívánt árú jellege elégé leszűkíti a lehetséges vevőkört. Egy bélyegsort, vagy egy használt könyvet könnyen megvesz valaki kép alapján, postai átvétellel, de egy számítógépért, pláne ennyit, nagyon kevesen adnak ki ennyit, látatlanba.


Ne csak a Jófogáson hirdesd meg, hanem a Zsibvásáron is.

A Jófogást egyre kevesebben látogatják, mert egyre több hirdető pártol el tőlük az új, gusztustalan üzletpolitikájuk miatt.

2015. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, tudom mennyi az újonnan vett ára, nagyjából 130ból raktam össze, de mivel ilyet nem csináltam még, nem adtam még nagyon semmit legalább is ilyen értékben, így gondoltam kérek egy online tanácsot. Igen kitaláltad, nem várom el senkitől hogy nézzen utána, hogy ez a proci újonnan mennyibe kerül meg a vga stb... és abból levonni x összeget mert már használt meg miegymás. Csak megkérdeztem hogy ha rajtad múlna mennyiért adnád el... Egy egyszerű becslést kértem volna, mint ahogyan utánad írták: 70k-ért már szerinte jó ár.


De ÉN kérek elnézést hogy sokat vártam el tőled!


Második, köszönöm! :)

2015. okt. 16. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem ez egy jó kiinduló pont, amit itt megadnak. Keresd ki az alkatrészek árát, erre dobsz még kb 10-15%-ot vagy amennyit gondolsz, és meghirdeted üdv.
2015. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 becsulni valamit mindig is elegge idoigenyes dolog, azert mondtam nezz utana magad. Peldaul a #4-es sem tudott mast mondani. Kulonben is a te erdeked hogy ne add tul olcson se de tul sokat se kerj hogy rajtad maradjon.


Jo vasart !

2015. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor én becslek nektek, vazze.

4gb ram: kb. 8k max., ha azt akarod, hogy megvegyék 6k

alaplap: 12k

vinyó: 13-14e lenne újonnan, 8ezerért megérheti. Feltéve, ha 100%-os. Ha nem 100as, akkor az nagyon levinné a gép értékét, kb. úgy is többet érne a gép, ha nem lenne benne hdd.

A videokari nem rossz, 20-25 ezret megérhet.

A proci 25-30

Az eredeti windows jó pont, 8-10 ezerrel is többet kérhetnél a gépedért.

A dvd meghajtó az ilyen összegekben számolva elhanyagolható, hogy van e vagy sem. De jó pont, hogy van.

Szerintem is 70-75 a reális.

OFF: porszívóval NE takaríts gépet!!!

2015. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Miért, te mivel takaritanád?
2015. okt. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy gddr3 vidikartya hol er 25-30at??
2015. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 homo ludensz ***** válasza:
Érdeklődnék hogy eladtad e már a gépet. Légyszi írd meg röviden privátban.
2016. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!