Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A barátommal, , veszekedtünk"...

Stofi a király kérdése:

A barátommal, , veszekedtünk" Szerintetek melyik a jobb (konzol) a PS4 vagy az Xbox one?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy nagy h.ülyeség.

Mindkettő valamiben jobb a másiknál, de nekem ps4-em van, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

2015. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek mi... mindkettő jó valamiért, de nekem a ps4 exkluzívok jönnek be, ezért számomra az a jobb.
2015. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ps4 sokkal jobb, hosszú lenne le írni, de ez számomra jó, xbox is jó csak nekem nem jön be
2015. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az X-box jobban bejön, de a PS se rossz. Szerintem ez egy szubjektív dolog, de az ember egy X-box-al jobban jár a jövőbeli frissítések miatt.
2018. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!