Melyik lenne az ideális fülhallgató számomra?

Figyelt kérdés

Tönkrement a régi fülhallgatóm, ami Philips volt. Kb 2 évig bírta, szóval meg voltam vele elégedve. Az elmúlt pár héten összespóroltam 10.000 Ft-ot, amit szeretnék fülhallgatóra költeni. Szeretnék valami márkásabb terméket venni. A számomra lényeges dolog a fülhallgatóban a tiszta hangzás, a nagy hangerő, illetve a basszus.


Tudom, hogy sok kérdés volt már ezzel kapcsolatban, de egyik sem adott választ a kérdésemre.


Melyik lenne az ideális márka? Nagyon sokan említették és dicsérték a Sennheiser-t. Utánanéztem, és tényleg jó. Az egyetlen gond vele, hogy a Sennheiser által előállított fülhallgatók 90%-a olyan amit jól bele kell dugni a fülbe ( az a szilikonos, gömb alakú). Ezzel nekem az a bajom, hogy egyáltalán nem marad meg a fülemben, hiába van több méretben. Ezért szeretnék egy olyat, amit csak a fülkagylóra kell "akasztani", amint a régebbi fülhallgatók.


A kritériumok mégegyszer:

jó basszus, nagy hangerő, tiszta hangzás, fülre "akasztós" és az ára max. 12000 Ft legyen.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. okt. 23. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én utálom azt a fajtát, mediamarktokban van normális. Árulnak sennheisert 2500-ért is, azt NE vedd meg. 15 körül már érdemes, webshopban szerintem találsz olcsóbban.

Samsungok is nagyon jók még.

2015. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Természetesen további jó ötleteket is szívesen "meghallgatok". :D


Kinéztem a Sennheiser MX 585-öt. Mi a véleményetek róla?

2015. okt. 24. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Az jó cucc, olyanom volt... sajnos szétvertem a falon egy dühroham alkalmával. :D

Van rajta ilyen vacak, ami meggátolja a zsinór gubancolódását, az világbajnok. Majd írd mg, hol vetted, kell nekem is olyan. Évek óta nem találok.

2015. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Feltétlenül. :)
2015. okt. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!