Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptop volna a legjobb?

Milyen laptop volna a legjobb?

Figyelt kérdés
Na most az egyértelmű hogy ez szubjektív de azért megközelítőleg vagy tájékoztató jellegű válaszokat várnék. Amire használnám az filmnézés és játszás. (Igen szórakoztatás céljából főleg.) Szeretném ha simán vinné például a Simcity-t, vagy az újonnan kijött Assassin's creed Syndicate-et. Na most én nem vagyok informatikai guru szóval ha egy mód van rá érthető válaszokat küldjetek :D! Pénzügyileg mindenképp 300.000 forint alatt kellene de minél olvsóbb annál jobban örülök. De azért elsőbbséget élvez a minőség!

2015. okt. 25. 17:47
 1/3 szántóvető ***** válasza:

legyen minőségi,olcsó,vigye a játékokat és gondolom hosszú távon is állja meg a helyét.

az AcS-nak komoly gépigénye lesz,itt már bukik a mutatvány,ehhez gamer noti fog kelleni amit nem kapsz meg 300-ért.valami ilyesmi: [link]

2015. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Azért ajánlanál nekem a megadott pénzkategórián belül is egy jó laptopot?
2015. okt. 25. 18:44
 3/3 anonim válasza:
2015. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!