Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha van egy jó gépem és egy...

Ha van egy jó gépem és egy HD-s monitorom akkor le tudok játszani egy Blue-Ray filmet 3D-ben? Ha igen milyen szemüveg kell hozzá?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ahhoz 3d monitor kell, csak a hagyományos anaglyph 3d fog menni.

[link]

2015. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez úgy sem működne ha van egy GIGABYTE GT730 2GB GDDR5 PCI-E 3.0 videó kártyám és megveszem mellé az NVIDIA 3D Vision kit-et? De a monitor maradna.
2015. okt. 28. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Vehetsz mellé egy Hummert, egy pakli magyar kártyát és egy Piros Pöttyös túrórudit, meg esetleg két üveg Jack Daniel's-t, akkor se fogod 3D-ben nézni, ha nincs 3D monitorod.
2015. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

És ez úgy sem működne ha van egy GIGABYTE GT730 2GB GDDR5 PCI-E 3.0 videó kártyám és megveszem mellé az NVIDIA 3D Vision kit-et? De a monitor maradna."


Ha ez aktív rendszerű akkor működhet vele közönséges képcsöves monitorral. Nekem ami volt régen, nagyon nagyon régen, még a windows 95-98 alá egy ilyen kártyám és vezetékkel csatlakozott hozzá egy szemüveg is. Akkor nem volt 3D folmem hozzá, de a játékok mentek térben mélységben gyönyörűen.


Apropó, annál már 60 Hz-re állított monitorral lehetett használni, viszont a mai rendszerekhez már olyanokat gyártanak, amihez minimum 120 Hz-es működésre alkalmas monitorra van szükség.


Viszont mivel nekem régen volt ilyen, ami már az XP idején nem volt kompatibilis, ezért szerettem volna egy ilyen aktív szemüveges kártyát beszerezni szemüveggel együtt, de valamiért már sehol nem kapok ilyent. Állítólag egy időben gyártották de megszűnt, pedig a legelső az nagyon jó volt a régi 14"-os legegyszerűbb képcsöves monitorral működött. Azóta is erre fáj a szívem, csak nem tudom beszerezni a kitet, amiben a kártya, a szemüveg és a vezérlő program is benne van együtt.

2015. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!