Hangfalat szeretnék venni itthonra, bluetooth?

Figyelt kérdés

Szóval lakásomba szeretnék venni (inkább mondanám egy kis lyuknak mint lakás, annyira kicsi) hangfalat. Általában festek vagy tetoválok, ilyenkor jó lenne zenét hallgatni fejhallgató nélkül. A lényeg számomra, hogy a mélyek szépen szóljanak, nagyon tiszta hangzás legyen és olyan 25-40 között legyen pénzben.


Néztem a sony srs x5 bluetooth hangfalakat, amik szerintem egész jók, de lehet jobban megérné egy hangfal pc-hez, bluetooth nélkül?


2015. okt. 30. 12:40
 1/2 anonim válasza:
Bluetooth-os hangfalba nem 25.000-40.000 -ért olyat ami tisztán szól és komoly mélyet ad. 50.000-60.000 tól vannak olyanok amik szépen szólnak meg tisztán is de komoly mélyük nincsen. 90.000-110.000 na itt vannak olyanok amire te gondolsz. Pl: Harman Kardon-ok.
2015. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

sony srs x5

nemtudom szerintem istenkiraly, ha valaki ilyesmit keres ezt tudom ajánlani, én maximálisan meg vagyok vele elégedve (használtan jutottam hozzá 25ért garival)

2015. nov. 1. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!