Mi az igazság a flashelt Xbox360-ról?

Figyelt kérdés

Szóval. Szeretnék venni egy Xbox360 Slimet vagy E-t itthonra. Egy barátomtól tudnék szerezni ingyen írt játékokat. Nade ugye ahoz flash kellene. Viszont én szeretnék venni hozzá Live-t is. De ugy tudom hogy flashelt xboxal ha felmegyek livre EREDETI jázékról lebannolnak.

A konkrét kérdésem az\azok hogy HA kiflasheltetem az xboxot és OFFLINE\SINGLE játszok írt játékokkal, és én szeretnék Live-t venni és ONLINE játszani EREDETI játékkal az megoldható-e egyszerre? Vagy ha flashlve van nem tudok Livet venni? vagy ha igen akkor ha eredeti játékkel livezek flashelt boxon akkor bannolnak? Elég nagy homály!

Remélem érthető voltam! Köszi!



2015. okt. 30. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Na. A flash már nagyon elavult. Ha te szeretnél Live-ozni de nem szeretnél mi,sem játékot megvenni akkor Dual boot kell neked. Ez annyit takar, hogy el tudod indítani eredeti módban és rgh módban is. Rgh-nál egy vinyóra kell helyezni a játékokat, és már játszhatsz is velük (Magyarul nem kell kiírni őket)
2015. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha. Akkor ha én csináltatok egy olyat, amit te mondtál, akkor tudom futtatni a nem eredeti írott játékokat és emelett eredeti játékkal tudok Live-zni is. Igaz?
2015. okt. 31. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha olyat csináltatsz akkor lemez sem kell. Felrakod a vinyora es jatszol, nem kell lemez
2015. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. De ha én lemezről szeretném, mert kapnék sok írott játékot, akkor lehet lemezről is?
2015. okt. 31. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

nem. ha írott játékokkal játszol bármikor számíthatsz ban-ra. már nagyon rég óta nem is flasheli az új gépeket 2 ok miatt:-nem éri meg(rgh ezerszer kényelmesebb és jobb)

-külön be kell szerelni egy LTU panelt ami igen drága

ha ezen felül a "csomó" ingyen , de lehet , hogy rosszul megért játékért inkább vegyél egyet használtan a jófogáson 15-ért.

egyébként ha 2014.09. utáni a box akkor az winchester alaplapos a konzol , aminél NAGYON magasak az rgh árak : rgh 23000

dual boot (rgh+alap mód) 50000

2015. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dönts Flash/Live mert nem tudsz minkettőt
2015. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!