Egy 10 éves gyereknek az Intel Celeron processzorú laptopok (acer) szerintetek megfelelnek? (gyorsaság, tudás szempontjából)

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a processzor már kb 1000 éves,de Linuxal megfelelne. Ha Linuxot teszel rá neki, akkor vírussal nem kell küzdened.
2015. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset tudunk meg a laptopról annyiból hogy Acer meg hogy Celeron processzoros. De a gyerekek szeretnek játszani, ez a processzorcsalád pedig átlag használatra is egy harmatgyenge elavult vacak.
2015. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aztmondom,hogy rakass össze egy asztali gépet, és rakass rá Linuxot. Minecraft,MesterMc megy linuxon. a gta is.
2015. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy ne erőltessétek már azt a nyavalyás linuxot, mikor a gyerek egész életébe csak Microsoft opredszerrel fog találkozni számítógépen.
2015. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Persze, mikor a Linux felhasználók a windowsosok pofájába röhögnek, annyi vírus van winfoson.
2015. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, Vas Megyán belól vállalok Linux, talán még Windoes 7, XP telepítést.
2015. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

@20:19


Ez most hogy jön ahhoz amit én mondtam? Lényegtelen, ettől függetlenül ugyan úgy fennáll amit én állítok.

2015. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Tökéletes egy 10 évesnek! nekem hasonló gépem volt 14 éves koromig aztán 16évesen vettem egyet újat 250 000 -ért amikor már tudtam mire van szükségem
2015. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tom Benko ***** válasza:
@4: Egyáltalán nem biztos. Másrészt ha megadjuk neki a választás lehetőségét, az később biztosan a hasznára válik. Szóval tíz évesnek nyugodtan mehet egy ilyen laptop, rajta Linuxszal, az iskolai feladatait meg tudja vele csinálni, a játékok egy része futtatható, és még lényegesen több haszna is lesz belőle.
2015. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem elég komoly laptopom van mert szükségem van rá, viszon a fiam gépe elég régi, és eszembe sem jutna másikat venni neki, mert tökéletesen kihasználja.11 éves a fiam és a mai piárpolitika miatt nem fogok neki drága gépet venni, mert felesleges.Amúgy windows 7 van rajta és véletlenül sem raknék rá mást.
2015. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!