Univerzális távirányító?

Figyelt kérdés
Vettem egy univerzális távirányítót mivel olyan fajta nem volt amilyen való hozzá de azt mondták hogy univerzális mindegyikhez jó. használati utasításokat követően sem működik. persze világít meg villog aminek kell de a gond az hogy nem értek hozzá így nem tudom beállítani. valaki tudna segíteni benne hogy mit is kell csinálnom? köszönöm előre is.
2015. nov. 3. 10:57
 1/8 szántóvető ***** válasza:
az automata keresővel keresd ki a kódját.mivel százféle univerzális távirányító van ezért neked kell megcsinálnod a használati útmutató alapján.
2015. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:
Elolvasni a használati utasítást és annak megfelelően beállítani.
2015. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló közben írtam privátban, de látom itt is írtál. igen azt próbáltam viszont 1 fajtánál jelen esetben thomson tévénél a használati útmutatóban több kód is van.

Második válaszoló, a használati útmutató szerint csináltam villog meg világít is ahogy írja de aztán meg semmi. vagy sok idő mire kész van? mert van úgy hogy csak villog de nagyon sok ideig én meg azt gondoltam arra hogy már nem csinál semmit vagy tényleg sok idő mire végez? köszönöm az eddigi segítséget mindkettőtőknek habár eddig sajnos én nem sokra mentem vele. lehet hogy én vagyok túl ügyetlen meg béna hozzá.

2015. nov. 3. 11:08
 4/8 Tengor ***** válasza:
Végig kell próbálni a kódokat, hogy melyik jó pont a te készülékedhez.
2015. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utangyartott taviranyitot kellett volna vegyel, nem univerzalisat. Az univerzalissal sok baj van, vagy nem talal a kod, vagy nincs meg az osszes gomb/funkcio rajta, ha kiveszed az elemet almegy a kod par percen belul, stb. Mergelodni annak jo.
2015. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: ugyanolyat akartam de az üzletben mondták hogy olyan nincs és ők javasolták az univerzálisat azt mondták az sok fajtához jó.
2015. nov. 3. 11:21
 7/8 Tengor ***** válasza:
Ha 33, akkor a 33-at kell végigpróbálni. Lehet, hogy több kód is jó lesz hozzá. Lehet olyan is, hogy valamelyik részben jó (pl tudod ki-bekapcsolni a tv-t, tudsz csatornát váltani, de mondjuk a csatorna léptetés és a hangerő felcserélve működik, meg ilyen vicces dolgok)
2015. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ utolsó válaszoló remélem sikerülni fog
2015. nov. 3. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!