Szerintetek az XBOX 360 meddig lesz még divatban, mint "kedvelt, szabadidő eltöltésére alkalmas játékkonzol"?

Figyelt kérdés

Mivel ugye a széria 360-as modellje egy kifutó termék a játékgyártási platformok között, eléggé kezd visszaszorulni ez a remek, gyerekkorokat átíró játékkonzol a PS4 és az XBOX One háta mögé (na meg persze lassan a Steam machine is betör).

Ki van azon a véleményen, hogy még igen is, évekig (at least 5 years) fogja használni a 360-as készülékét, ki mondja, hogy már hamarosan/ rég ideje lett volna eladni, leselejtezni egy következő generációs konzolra?



2015. nov. 3. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről azt mondom, hogy évekig fogom használni, mert nekem még „újnak˝ számít, mivel nem volt még xbox360-as konzolom, illetve volt, de az csak 3 hónapig tartott (arcade, 3led). Most viszont van egy xbox360 e, ezzel annyi a gons, hogy nincs se flash se rgh még (winchester alaplap), így kénytelen vagyok eredeti játékokat venni használtan havonta, vagy több havonta áraktól függően. De az is lehet, hogy pár hónap után megfogom unni az egész videojátékozást, de akkor nem csak a 360-at, hanem az egészet (pc, xbox, ps, stb.)
2015. nov. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem megvan még az Xbox360-am az Xbox One mellett, de váltottam nem bántam meg.

A Xbox360-as használata feleslegessé válik mert November12-től itt a "bacward compactibility" így az Xbox One futtathatók lesznek a Xbox360-as játékok + jön a win10 és a DX12, ezek fényében felesleges lesz használni az előző generációs vasat.

2015. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de x360-ra csomó játék van és szerintem még az exkluziv cimek is jobbak
2015. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még valamikor a régi Nintendo és Sega konzolokat is előveszem (NES, Gameboy Advance, Sega Genesis) ha kedvem szottyan egy kis retrózásra.


Alapjába véve PC-s vagyok, de pont nemrég gondolkodtam el rajta hogy beszerzek egyet az előző szériás konzolokból, hogy bepótoljak néhány remek játékot.


A Steam Machine pedig valószínűleg a büdös életben nem lesz sikeres, ha csak nem dobnak ki rá valami nagyon húzó exkluzív címeket. (pl. Half-Life 3)

2015. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!