Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van-e valakinek tapasztalata,...

Van-e valakinek tapasztalata, az Auchan-ban kapható 14990 Ft-os kamerás drónnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Minden érdekel.

2015. nov. 7. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
nincs.
2015. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De légyszi tényleg nekem kelljen kikeresni, hogy milyen drónt árulnak az auchanban 14990 ft-ért.


Amúgy ennyiért már most megmondom, hogy fos :D

2015. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A youtube-on van egy videó:


https://www.youtube.com/watch?v=TQdUxxYP5KQ


Én megnéztem az auchanba, kézbe is vettem de kipróbálni nem lehetett.

Szerintem jó.

2015. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 15. 08:31
 5/8 anonim ***** válasza:

olyan, mint a lidlis, vagy az aldis..

csodákra nem képes, játszani jó...a szomszédhoz még benézhetsz..

2015. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Karácsonyra vettem a gyerekeknek.


A dobozon semmi márkajelzés nincs rajta, kibontva annyi, hogy X5C.


Ez ugyanis a Syma X5C drónja, csak márkajelzés nélkül, és így 8-10.000 Ft-tal olcsóbban, mint a syma.


A blogok szerint kategóriájában (értsd, filléres) nagyon jó, egy fokkal jobb az összeszerelés, mint a többi hasonló esetében.


10 deka az egész, szélcsendben, vagy minimális szélben lehet vele repülni szabadban is. Stabil, magabiztosan a levegőben marad, az irányításra jól reagál (közvetlen, pontos), füves talajon eddig a lezuhanásokat is jól bírja.


A kamerától ne várj csodákat, elvileg HD, gyakorlatilag véletlen sem az, de otthoni hülyüléshez teljesen jó. Egy 4 gigás microSD kártyára rögzít, 12 perc videó 1,7 giga lett, de elég jól tömöríthető utólag az anyag (lévén nem HD videó, egy 720p széles ablak elég neki, így meg 200 mega avi).


Fotózni viszont tényleg nem jó a kamera. Kicsit sem.


Itt egy rövid videó amit csináltam vele: [link]


A végén talán vízcsepp került a kamerára, talán ütődött, de a következő leszállásnál magától megjavult.


A jó hír egyébként, hogy az ország tele van alkatrésszel hozzá. Egy új akksi 2500 Ft körül van, de motorok, lapátok is kaphatók hozzá.

2015. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, én megszívtam vele, kb 5 repülés után most ott tartok, hogy ha beteszem a feltöltött aksit, bekapcsolom, folyamatosan világít (gyorsan kéne villognia kb 2-3 mp-ig, aztán lassan villogni, majd ha szinkronizáltam, onnantól kezdve kellene folyamatosan világítania).


Így viszont nem is veszi az irányító jelét. Feladtam, megy vissza az Auchanba.


Mondjuk elég ritka hiba lehet, alig találtam pont ilyen hibáról leírást. A legtöbben elégedettek vele.

2015. dec. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Visszavittem, nem is vitáztak, szomorúan széttárták a kezüket, hogy ez van. Elmondták, hogy elég sokat visszavittek a boltba, mert nem működött.


Ma vettem egy valódi Symát, remélem, az jobban bírja. Ahol vettem, ott azt mondják, hogy 4-5 darabot adtak el, de nem hozta még vissza senki.

2015. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!