Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A legmodernebb UHD tv venném...

A legmodernebb UHD tv venném mostanában, karácsony elött olcsóbbak lesznek a tv-k pl, vagy drágábbak, a várható nagy forgalomban, biztos tapasztalt válaszadó válaszát várom aki tuti tudja, hogy szokott ez lenni karácsony elötti hetekben. Várjak még?

Figyelt kérdés
Általános tendencia mi? nem kifutó tv-t vennék,hanem tán S-UHD-t.(nem karácsony miatt venném most,a régi elromlóban)

#karácsony #LED TV #UHD #árak alakulása
2015. nov. 12. 00:08
1 2
 1/12 Koplárovics Béci ***** válasza:

Év elején sokkal olcsóbbak voltak az UHD tévék (meg úgy általában a jobb tudású tévék). Persze még a tavalyi modellek. Már 140-150e körül is lehetett 40"-ost kapni. Most 200 alatt alig van, nagyon akciósan 180. Persze nem csak alap áremelkedés karácsony előtt (hogy legyen miből akciózni), hanem az USD erősödése is játszik benne.

Egy ideje nagyjából figyelem az árakat, folyamatos terv a tv, csak sosem tudom eldönteni, hogy na akkor ezt itt és most megveszem.

2015. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Karacsony elott tuti nem fognak learazni semmit, akkor mennek a legjobban a muszaki cikkek. (nyilvan reklamozni fogjak a learazast, amikor egy 200e forintos tevere odairjak jhogy 240e-rol learazva).


Januar-februar ebbol a szempontbol sokkal jobb, de az ev elso fele is.

2015. nov. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Osynho ***** válasza:
65%

Az október-novemberi időszak szokott jó lenni, a fekete péntekes, meg hasonló leárazásokkal. Aztán visszadrágulnak, karácsonykor meg amit akcióznak, az jó árban megy. A következő év eleje valóban jó, a régebbi modelleket olcsóbban adják.


Mekkora UHD tv-t tervezel venni? Kisebb képátlónál tök felesleges ekkora felbontás, inkább valami jobb fullhd-t érdemes keresni.

2015. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Legtöbbet azzal tudsz spórolni, ha "buta" TV-t veszel és rákötöd egy meglévő PC-re. A funkciók fele parasztvakítás, a másik felét pedig egy PC sokkal jobban csinálja (pl. 4K TV-nél nagyon fontos lehet az 1080p-ről való felskálázás, egy ~60 000Ft-os videókártya mellett egy 1 millás TV is elbújhat, ha van egy közép-felső kategóriás PC-d (legalább i5, GTX 760), akkor esélytelen, hogy egy integrált gagyi a TV-ben lepipálja). Akár jobb képet is kaphatsz akár feleannyiért. Az ilyen-olyan "csúcsszuper" TV-k kerülendőek. Inkább a piacon lévő panelekről legyél képben és az alapján vásárolj.
2015. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Osynho ***** válasza:
Az a baj, hogy a buta tv-k nem csak a smart részben butábbak. :/ Pl a panel minősége, a háttérvilágítás, a mozgásmegjelenítés.
2015. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen-olyan "csúcsszuper" TV-k kerülendőek."


Hat pedig azoknak van egyedul elviselheto kepminosege. Az olcso kategorias tevek mind egyforman szarok.

2015. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.


#5:

Nem vagyok teljesen képben, hogy mi van a mai TV piacon. Sajnos valszeg igazad van. Ez olyan mint az IPS kijelző laptopoknál. Egy tízessel lenne csak több (a gyártónak), ha rendes kijelzőt raknának bele, de nem, inkább vegyél 300 ezerért laptopot, mert office-hoz és netezéshez aztán kell az 528 giga videomemória.


#6:

Arra gondoltam, hogy olyan terméket kell keresni ahol a panel miatt drága, nem a sok marhaságért fizetsz amiket a reklámokban elmondanak (500hz, internet stb), tehát nem feltétlen olcsó TV-re gondoltam. Ahogy #5-ös is írta, lehet, hogy ilyen nem nagyon van manapság.

2015. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Februarban jonnek csak a nagyobb leszallitasok.

Na meg november vegen Black Friday-kor, de februarban lehet hogy jobb.

2015. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Erdemes vigyazni milyen "okos" tv-t veszel, a baj ezekkel az hogy az okossagot egy kis szamitogep adja, ami sok modellnel nem birja ki 1 evig. Ugy pukkannak el mint a rosszabb fajta laptopokban az alaplapok.

Kerdezd csak meg egy smarttv szervizestol, hanyat hoznak vissza garanciaban!

2015. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly karácsonykor vettem tv-t. Január közepén kíváncsiságból megnéztem mennyiért árulják, és 10 ezerrel drágábban adták. Szerintem te se várd ki a januárt.
2015. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!