Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony dvp 525d csak műsoros...

Sony dvp 525d csak műsoros lemezeket játszik le?

Figyelt kérdés
A napokban szereztem egy régebbi típusú sony dvd lejátszót dvp 525d jelzésű korai sony korszakból és megdöbbenve tapasztaltam hogy milyen szép hangzásképe van. Kizárólag sony cuccaim vannak erősítő CD deck tuner, mind a felsőkategóriába tartozó kütyük, épp az 525d csak középkategória volt de tetszik a hangképe. Csak egy a bibi, kizárólag műsoros CD t, és DVD t játszik le. Van valami módja annak hogy legalább az irott CD -R lemezeket beolvassa? Esetleg valamelyik iróprogram nem tudja ugy megírni hogy lejátszható legyen? Minimális sebességen irtam pedig.

#Sony #dvp
2015. nov. 12. 16:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!