Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen analóg audió összekötő...

Milyen analóg audió összekötő kábelt ajánlanátok viszonylag olcsón, ami kellően nyílt, és dinamikus hangú?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen...
2015. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez talán inkább ezotéria kategória....:)
2015. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Osynho ***** válasza:

Ez most komoly? Szerintetek nincs különbség hangban az analóg IC-k között?


Kérdező: kácsa, klotz, vandamme. Lehet csináltatni is egyedileg.

2015. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" Szerintetek nincs különbség hangban az analóg IC-k között? "

De van, igen nagy különbség egy Burr-Braun és egy akár egy TI (texas) között.

De a kérdező egy kábelt kérdezett, ha netán egy illesztőre (erősítősre, szintillesztőre) gondolt volna, netán megadta volna a két eszköz bármiféle adatát, csatlakozók típusát (pl. jack, RCA, Svga vagy más)hogy miket is szeretne összekötni...

Így senkitől nem kaphat a kérdére megfelelő választ..

Amilyen a kérdés, olyan a válasz, a Tiedet leszámítva, bár azzal se megy semmire..

2015. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Osynho ***** válasza:

Az első két válaszolóra reagáltam. Ezotéria...


Ezekből a márkákból viszonylag olcsón viszonylag jót tud venni. Persze, sokkal könnyebb lenne ajánlani, ha tudnánk a konkrét komponenseket, de mivel a gyakorin kérdez ilyet, feltételeztem, nem high end motyóhoz keres kanócot.

2015. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek!

Analóg összekötőn természetesen RCA csatlakozású kábelt értek.

Hogy mihez kell?

Tangent CD, Cambridge Audio 551P phono, Marantz Deck, és Denon AVR 2113 házi mozi erősítő közé.

Jelenleg gyári szerelésű Klotz RCA kábeleket használok, és ezeket szeretném lecserélni jobb hangú, olcsó kábelekre; márha létezik ennél jobb 5000.-Ft környékén 1-1,5m hosszban.

A kiszemeltem: Audioquest Tower

2015. dec. 2. 09:46
 7/10 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek!

Analóg összekötőn természetesen RCA csatlakozású kábelt értek.

Hogy mihez kell?

Tangent CD, Cambridge Audio 551P phono, Marantz Deck, és Denon AVR 2113 házi mozi erősítő közé.

Jelenleg gyári szerelésű Klotz RCA kábeleket használok, és ezeket szeretném lecserélni jobb hangú, olcsó kábelekre; márha létezik ennél jobb 5000.-Ft környékén 1-1,5m hosszban.

A kiszemeltem: Audioquest Tower

Amit próbáltam az a Profigold olcsóbb kábele, de az semmivel sem hangzott jobbnak, sőt; még rosszabb is volt magashang átvitelre. Mintha függönyt húztam volna a hangfal elé.

A hangfalaim egyébként Dali Concept 8 front, Concept 2 háttér, és Concept Center.

A hangfal kábelem Proel (lehet, hogy ezt sem ártana lecserélni, de a hátterekhez 20, és 15 méteres darabok mennek, amiknek a cseréje igencsak húzós lenne).

2015. dec. 2. 09:52
 8/10 Osynho ***** válasza:
Az én titkos tippem a Van Damme Tour Grade Classic XKE Pro-Patch Cable, Black, 268-006-000 kábel. 500Ft könyékén van métere, ezt kell duplázni + dugók + szerelés. Havernál dac + csöves erősítő között van, nagyon bejött neki, illetve többe is írták fórumokon, hogy a hangja messze túlmutat az árán.
2015. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki nálam ilyen kérdést tesz fel, összezárom Fox Mulder-rel és Dana Scully-val pár napra.
2017. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Osynho ***** válasza:
Ők botfülűek, vagy miért? :D
2017. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!