Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Recseg a hangszóróm, miért?

Recseg a hangszóróm, miért?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gLR_KOgRXEw&feature=youtu.be

Bluetooth hangszóró, de hangosabb zenénél nem gerjed hanem recseg ropog meg rondán szól.


Miért lehet? Selejt hangszóró, túljárattam, megpattant valami bene, vagy alapból nem bír többet, vélemény?



2015. nov. 16. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad: lehet hogy túljárattad vagy nem bír tobbet vagy valami tonkre ment benne. Csak egy jó tanácsom van: halkan használd, esetleg cserélj/tess benne elektronikát.
2015. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de be is járattam, 70 óráig először 1/3, 1/ majd 3/4-ed hangerőn hallgattam, és nem nyomtam fel SOHA maxra.
2015. nov. 20. 09:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem alapbol igy szol, jobb esetben hibás darab. Én elvinném reklamáltatni.
2015. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már visszakértem a pénzt (netről rendeltem) és ha szétszedem nem tudok valamit csinálni vele?
2015. nov. 21. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha értesz hozzá valamennyire, cserélj benne hangszórót, vagy ha az jó állapotban van akkor erosítot cserélj. Mondjuk erosíto beszerzése elég nehéz, én ebayról szoktam rendelni ilyen cuccokat.
2015. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyenlőr enem kapta szét mert most meg semmi baja. fogalmam sincs miért csinálja néha a recsegést
2015. nov. 22. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogyha csak néha csinálja, nagy a valoszínuség hogy kábel van benne eltorve vagy kontakthiba(cinezés hiba)
2015. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, nem jól írtam: tehát lehet hogy ´forrasztás hiba´.
2015. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
"Bluetooth"
2015. nov. 24. 02:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Értem hogy bluetooth, de a hangfal belsejében biztos hogy van kábel, nem is egy (erosítotol a hangfalig, tápegységtol az erositoig, stb.), ezek lehetnek hibásak.
2015. nov. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!