Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 40 ezer forintból melyik a...

40 ezer forintból melyik a jobb választás szerintetek? Egy olcsó netbook és mellé egy lg teló, vagy magában egy samsung omnia?

Figyelt kérdés

Van 40 ezer forintom, és nem tudom eldönteni melyiket vegyem inkább?

ELSŐ VARIÁCIÓ:

A vaterán árulnak 23.000-ért újonnan villámáron egy mini netbookot; [link]

és emellé vennék még egy Lg kf510 mobilt is.

MÁSODIK VARIÁCIÓ:

veszek egy samsung omniát


Ti melyiket választanátok?


2010. márc. 20. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első variáció jobb, de a helyedben nem merném megkockáztatni, hogy a vaterán veszek netbookot vagy legalábbis nagyon utánajárnék a gépnek...
2010. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függg: ha a zsebedben akarsz tudni mindent(telefon, böngésző, mail, stb)akkor a samsung ominát ajánlom, viszont ha inkább le akarsz ülni néha, és hosszadalmasan minen mailt megnézni, vagy mondjuk blogot írni, akk mindenképpen a netbookos variációt ajánlom.

De azt ne felejsd el, hogy még a netért kell fizetni havonta(olcsóbbért akár már csak 2000-3000Ftot kell fizetni.)

2010. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szarra szeretnéd költeni a pénzed, akkor olcsóbban is megoldhatod. Nem tudom mi értelme van annak a notesznak egy 2 gigás háttértárral, és 128 mega memóriával, amiket elfoglal a Windows CE.

Ilyen alapon ki is zsórhatnád a pénzed az ablakon.

Gyakorlatilag semmire sem jó.

Mobilra komolyabb programokat írnak, mint arra a szerencsétlenségre.

2010. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen a válaszokat, átgonolom a dolgot.
2010. márc. 21. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!