Milyen az új ASUS EEEPC?

Figyelt kérdés

Én eddig csak jó véleményt hallottam, de nem túl sokat.

Tapasztalatokra lenne szükségem.


2008. szept. 12. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

melyik típusra gondolsz?


[link]

[link]


itt meg van egy nagyon jó összehasonlító táblázat az összes típusról, bár angol:


[link]

2008. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is tetszik de csak a 10'' kijelzövel

Amugy ha belegondolsz hogy 12.1'' laptopot mär 99.990 ért kapsz amibe van 80Gb winyo meg dvd iro akkor meggondolando mostmär

2008. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

15.4"-est is veszel 100e alatt. igaz kevesebb memóriával, oprendszer nélkül.


[link]


az eee-nek a mérete, a súlya és a működési ideje az előnye. (nameg a "nekem eee-m van" érzésről se feledkezzünk meg)

Egy normál notebook egy pc-t próbál pótolni. Az eee koncepciója nem ez. Ezért nincs benne optikai meghajtó, viszont memória kártya foglalat van.

Ha összeveted a belinkeltet mondjuk a 1000HD-vel, akkor az eee több, mint egy kilóval könnyebb (pontosan 1250g-mal), viszont 37%-kal több az akku kapacitása. Az eee-vel még bőven nézed a filmet, pötyögöd az emait, vagy böngészed a netet, amikor a dell már régen bemondta az unalmast.

Egy jópár munkatársamnak van notebookja, cigölik magukkal egész nap. Van olyan közöttük, aki még sosem használta az optikai meghajtót, nem hogy írt volna vele. Akkor meg minek? Akinek kell, az vegye meg ezt. De akinek az kell, hogy a gép minél tovább bírja, az vegyen eee-t.

2008. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most pont egy ilyenen pötyögök :)

Nagyon szeretem, kicsi, jól bírja, gyors és okos :)

Sajnos a műszaki részhez nem értek, de mezei felhasználóként nagyon szeretem :)

2009. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!