Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Televízióknál mi a különbség...

Televízióknál mi a különbség az asztali állvány és a tartó állvány között?

Figyelt kérdés

Neten néztem tv-ket és találtam két ugyan olyat csak az egyiknél a tartozékoknál az van hogy asztali állvány a másiknál meg hogy tartó állvány... Most ez akkor mi? A tartó állvány az a fali konzol lenne? az asztali meg a talpa mint pl a monitoroknál? Egyébként erről a két készülékről lenne szó:


[link]


és erről:


[link]



2015. nov. 18. 14:37
 1/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
ebben az esetben ugyanaz az asztali állvány amit adnak a tévével, fali konzolt azt külön kell mindig venni, ha falra akarod szerelni...ilyenek a webboltok, hogy a leírásban használnak kétféle megnevezést is, sőt, bele sem kellene írják az állványt, az a tévéhez jár, hanem támaszthatnád a kályhának vagy mi...?
2015. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tartó állvány az a fali konzol, mikor a falra tudod fel szerelni.
2015. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor mi a külömbség a két készülék közt amit linkeltem? Jobb egyáltalán egyik a másiktól?
2015. nov. 18. 15:23
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 akkor ahhoz amelyiknél a tartó állványt írják azt csak falra tudom szerelni, azaz nincs neki talpa/lába?
2015. nov. 18. 15:25
 5/6 Ügyet Lenke ***** válasza:

Mindkettőnek asztali állványa van, az maga a talp amin áll a TV, az a dobozban különn van, fel kell rá szerelni, fali konzolt nem szoktak adni, azt külön kell megvenni ha falra akarod szerelni. Részletes és pontos leírást mindig a gyártó oldalán keress, az a leghitelesebb


[link]


a másik megadott kód az nincs a magyarországi Philips honlapon, valami kis különbség lehet a kettő között


[link]


román oldalon megatláltam, össze tudod hasonlítani...

2015. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi azt hiszem sikerült döntenem, egy különbséget találtam a kettő között és a /12-es mellett döntöttem, a digitális tv pontnál egyel többet tud. Bár nem tudom nem néztem utána hogy az mi és lehet hogy soha nem veszem hasznát de nem árt ha tudja.
2015. nov. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!