Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsonykor PS4 vagy Xbox...

Karácsonykor PS4 vagy Xbox one-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Régebben volt 2 xbox 360-am is, kontrollere nagyon bejött, PC-n mai napig használom is. Xbox One-on pedig a Forza 6 tetszik nagyon, mert szeretem az autós játékokat, ps4-re pedig még nincs is igazi jó autós. Valamint nagy fifás vagyok még, és az új codot is szívesen megvenném rá. Viszont a ps4 marketingileg jobban megfogott, pedig az xbox kontrollere kényelmesebb is. Meg valahogy érdekes, hogy valahogy mindenki PS4-et vesz itt az EU-ban..

2015. nov. 18. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem xbox one-t vegyél az nagyon jó én nagyon szeretem

Egy barátomnak ps4-e van ami nagyon jó de nekem valahogy az xbox one tetszett

2015. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát az első konzolom egy ps 2 volt nagyon szeretem aztán cserélnem kellett mert ügye az idő halad. Aztán sokat gondolkodtam mit vegyek végül az xbox 360 fogott meg főleg a kontroller miatt és nem is bántam meg.


Aztán ez fölött is elrepült az idő és gondolkodtam mi is legyen egy xbox one vagy egy ps 4?


Nehéz volt a döntés hiszen a gyártók oda figyeltek az előző generációs hibákra.

Így mind a 2 jónak számított persze a ps 4 hardveresen erősebb lett picivel.


De ez szerintem nem fontos mert pár tesztúrát leszámítva semmibe nem jobb a ps4. Viszont láttam a ps 4 exkluzívokat és hát meg fogtak nagyon persze lehet te nem játszottál a last of us vagy god of war vagy ffx el..stb de ezek voltak a nagy menők régen és hála istennek ki adták javított grafikával őket ps4 re is :).


Szóval ezért esett a választás a ps4 re de ha neked az xbox one tetszik azok az exkluzívok tetszenek akkor azt válaszd vagy ha neked az a kontroller tetszik kényelmesebb azért is.

De ha azt váasztod amit írnak akkor lehet majd nem fogsz olyan kedvel játszani mert lehet a másik kellett volna :)


Esetleg a kinect még dönthet nyilván boxra kiforrotabb és baráti társaságban el lehet vele szórakozni. Ps 4 camera se rossz nekem is van de azért a kinect jobb.(Box meg kapta a win 10 es frissítést szóval sok érdekesség lesz még lehet a piac is ki egyenlítődik.


Szóval bármelyiket választod jól jársz :)

2015. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én playstationt választanék már csak az exlusiveok miatt is (persze te döntöd el melyik játékok tettszenek) playstationra is jön majd egy autós simulator mégpedig a Gran Turismo Sport szerintem nagyot fog ütni, de most is van rá autós játék ami exlusive méghozzá a Driveclub elég megosztott róla a vélemény kicsit arcade jellegűbb. Szerintem mind két kontroller kényelmes (nekem picit a ps-é kényelmesebb is).A Fifa meg a Cod ugyan úgy élvezhető mind két gépen
2015. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
exclusive*
2015. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régi tv-hez lehet one-t csatlakoztatni játszani?
2015. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak hdmi-vel lehet csatlakoztatni a tv-re, ha van valamiféle áttalakító akkor talán müködne, de érdemesebb egy új tv-ét mellé csapni akkor már.
2015. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt a konzolt válaszd amelyik barátaidnak ismerőseidnek is van hogy tudjatok együtt multizni co-op játékokat tolni.

Vagy nézd meg az exclusive játékokat és amelyik konzolé jobban tetszik azt válaszd.

Esetleg ha az előző generációból kimaradtál akkor javasolnám az Xbox One-t mivel most Novemberben kapott egy frissítést ami lehetővé teszi hogy Xbox360-as játékokat is futtasson(egyenlőre 100 játék lesz elérhető de ez később bővülni fog)+ jön a DX12 és a win10.

2015. nov. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5.Nem érdemes még átalakítóval sem mert pocsék lesz a kép, érdemes egy Full HD TV beszerezni.
2015. nov. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!