Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ketté tört a távirányítóm és...

Ketté tört a távirányítóm és van rá esély arra, hogy a törés mentén a vonalakat vagy hogy hívják nemtom, össze forrasztanám és újra működne?

Figyelt kérdés

olyan véleményeket várok akik voltak hasonló helyzetben vagy tapasztalt véleményt várok.

[link]


2015. nov. 21. 14:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát ez gyönyörű állapotban van. Nem lenne egyszerűbb venni egyet?
2015. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Most látom, még az érintkező részek is sérültek. Ez kuka!
2015. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Csak nem medve lakik veletek, hogy így összekaristolta a nyáklapot? Ettől függetlenül megpróbálhatod, da arra számíts, hogy a törés miatt az anyag szilárdsága is sérült.
2015. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

satya109

A tasztatura javításával szerinted meg fog bírkózni?

2015. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
próbálgattam forrasztani de jött be,így távirányító nélkül még csatornát se tudok váltani,arra gondoltam valami androidos appal próbálnám,de a Tv-ém jó 10 éves,ja és dekódert használok és azon is csak a kikapcs gomb van szóval szívás....
2015. nov. 21. 17:16
 6/23 anonim ***** válasza:

A tv-n kézzel nem lehet váltani, meg beállítgatni a hangot, stb? Tudom hogy kényelmetlen, de amíg nem lesz új táv, kénytelen leszel így csinálni.

Nem egy horribilis összeg egy új táv, megéri. De ne univerzálisnak nevezettet vegyél, mert nem biztos hogy minden funkciót tud majd működtetni.

2015. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Persze a tv-én lehet a hangot meg a csatornát és a képet állítani,de a dekóder külön van rá csatlakozva és annak távja van be dögölve,a tv-nek persze nincs,miért nem érdemes univerzális távirányító venni?
2015. nov. 21. 18:47
 8/23 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom mennyire számít de a dekóder neve bluepanther,a szolgáltató digi,hallottam valami android alkalmazásrol amin lehet a okostelefonon irányítani,nem tudom,hogy ez is egy megoldás?
2015. nov. 21. 18:51
 9/23 anonim ***** válasza:

Tehát Neked a beltérinek a távja ment tönkre? Az nem a DIGI tulajdona és Te csak bérled?

A távja kereskedelemben kapható?

Az androidos dologhoz nem tudok hozzászólni.

2015. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen a beltérim tört össze(azt firtatom hogyan)

nem bérlem és digi,biztos kapható piacon csak nem tom hol kéne ezt meg vennem valami ötlet?

2015. nov. 21. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!