Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop töltő garanciális...

Laptop töltő garanciális cseréjéhez elkérhetik két hétre a laptopot magát?

Figyelt kérdés

Én nonszensznek tartom, és a törvényben is benne van az észszerűeség meg a szükségtelen kényelmetlenség, stb. , de konkrétan nem láttam ilyen példát leírva se a törvénybe, se a fogyasztóvédelmi hatóságnál. Szóval tud valaki arról valamit, hogy elkérhetik a laptopomat két hétre, ha csak töltőt kell cserélni, miután megnézték a szériaszámot, megállapították és elismerték a hibát és a cseretöltő akár polcól levehető volna? Mire hivatkozzak?


ui: számít-e hogy kötelező jótállás vagy vállalt jótállás?



2015. nov. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik szerviz az amelyik egy töltő cseréhez elkéri a gépet is?
2015. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeretnék először részrehajlás nélkül infót kapni, aztán elmondom
2015. nov. 23. 16:57
 3/7 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Valószínűleg a töltőhiba okozhat alkatrész szintű meghibásodást a gépben és ezt akarják ellenőrizni.


A rosszabbik esetben még matatni is fognak a gépben, ha kedvük úgy kívánja.


Ezt viszont marha nehéz bizonyítani, amit nagyon jól tudnak. Ilyenkor azt is tudják, hogy a vásárló (egyesek szemében a "paraszt") úgysem fog azzal szórakozni, hogy felnyomja őket hatóságoknál.

Következésképp a pofátlanságnak, csak az alkalmazott és a vezetés lekiismerete szabhat határt.


Üdv.

2015. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Apple világcégről van szó!
2015. nov. 24. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:

A kettes tényleg azt hiszi, hogy a szervizeseknek annyi idejük van, hogy a user gépében turkáljanak?? LOL Sőt, hogy egyáltalán turkálnak?

Látszik, hogy magából indul ki.


Kérdező: Kérdezd meg, hogy miért kérik el vagy vidd máshová!!

2015. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Apple márkaszervíz, és az Apple protokollt követik
2015. nov. 24. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor mondd, hogy te nem vagy hajlandó otthagyni.

Nekem annó adtak cseregépet. Igaz nem a szerviz, hanem a bolt ahol vettem.

2015. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!