Milyen tabletet vegyek a gyermekeknek? Lent több

Figyelt kérdés

Van 2 gyerek a családba fejükbe vették, hogy tabletet kérnek karácsonyra...

Keret: 30e-35e Ft.

Elvárások: Játékra lenne használva, és YouTube-zásra, szép kijelző, android, kb a ram 1-2GB(inkább 2) tárhely 10GB-36GB (tudom, hogy nincs sok választek a tarhely közül és h 10GB sincs de így átláthatób) és nem valami ócska eszközt szeretnék venni és nem valami no name márkájút

Előre köszönöm a türelmeteket, szántók erre a kérdésre pár percet.



2015. nov. 24. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen játékokról lenne szó?
2015. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 evesek, hat nm tudom, hogy milyen jatekkal jatszanak, de fokepp sztem mindennel ami jo es gyereknek valo, nem ilyen Modern combat es hasonlo gta jatekok-kal, pl Derhunter 2015 azthiszem azt nyomjak telefonon
2015. nov. 24. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
annak felesleges 2 gb ram, bőven elég neki 1 gb, nekem Lenovo tabletem van, és nem találtam még olyan játékot ami ne indult volna, pedig nyúzom keményen (gta, modern combat, nova 3, asphalt 8 stb :) Emagon rendeltem, 23 ezer volt akciósan, most 27 körül van. Szerintem jó vétel, igaz kell bele sd kártya mert csak 8 gb-os, de ha az semmiképp nem elég, nézz körül a Lenovo oldalán. nekem 32 gb-os sd-m van, de a 64 gb-osat is kezeli.
2015. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és rá lehet kötni tv-re ,pendriveot is kezeli, csak egy 1-2 ezer forintos kábel kell hozzá

képernyője is nagyon jó képet ad, 7‘ a képernyője

ja és quad-core 1.3 ghz procija van :)

2015. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!