Xbox 360 live, online hogy van ez?

Figyelt kérdés

Ha leakarom tölteni pl. a gta5-öt akkor rgh-zva kell legyen az xbox, és megkell adni a bankszámlaszámot?

És, hogy tudjak regisztrálni, akkor meg kell adni a bankszámlaszámot?

És az xbox live-on letudom tölteni a gta-t és a minecraft-ot? (És ha igen akkor kell rgh az xbox-ra?)És ha letöltöm live-rol a gta-t akkor tudok online-ba is játszani?



2015. nov. 25. 21:12
 1/5 anonim válasza:

Veszel egy live-ot és azt veszel meg amit akarsz ,igen kell hozzá a bankkártyaszámod.

Ha RGH-zod akkor nem jatszol Online mivel live-ozni se tudsz akkor....

2015. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SN1PERBOY ***** válasza:

Az RGH ha jól tudom azt jelenti hogy flash-elve van,ami azt jelenti hogy viszi az írott játékokat.

Nem szabadna rá Live-ot tenni,de nagyon sok ismerösöm van aki tett rá és nem lett semmi.

Szerintem jobban járnál ha vennél XBOX Live feltöltökártyát mert olcsóbb mintha letöltenéd.

Pénzt a prifilodra úgy tudsz tenni hogy veszel Microsof point-ot,pl Dunaújvárosba a Tescoba azon belül pedig a Segába.

Ez ugyanolyan mint a live.

Sajnos azt nem tudom hogy bankkártyával Dashboardon hogy tudod megvenni.

Amúgy ha van Gold-od havonta kapsz 2 ingyen játékot,ami pénzes ahhoz kell Microsoft point

Remélem segítettem.

2015. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha beütöm a bankszámlaszámot akkor hány forintot visz le havonta/évente?

És kötelező megadni bankszámlaszámot?

És pontosan hogy van ez a feltöltőkártya?

2015. nov. 25. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A Live az ingyenes. Beregisztrálsz a Xboxon vagy pc-n az xbox.com-on. Rhg nem kell. Csak a Gold tagságért kell fizetni amiért kapsz havi 2 játékot. Te állítod be hogy csak egyszer fizetsz vagy automatikusan vonja a pénzt a bankszámládról ha lejár az előfizud. A játékoknak a storeban meg simán oda van írva az áruk forintban. Ha be van regisztrálva a bankkártyád csak simán rákattintasz és ennyi.
2015. nov. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. nov. 26. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!