Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan minimál chip,...

Létezik olyan minimál chip, amireegy darab mp3-at fel lehet tölteni usb-n keresztül és azt gombnyomásra le tudja játszani, de hangszorót nekem kell rákötni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


pár dollárért van komplett lejátszó

2015. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az eredeti kérdésre szeretnék választ, nekem miniatűr méret kéne


például a különféle játékokba, amik hangot adnak ki, de programozhatóak, nem hiszem, hogy komplett mp3 lejátszót tesznek, nekem olyasmi chip kéne, de nem programozható, hanem feltölthető, mert gondolom manapság már az az elterjedt, nem? de nekem az is jó, ha mp3-at átalakítok egy szoftverrel olyan adattá, ami feltölthető egy ilyen programozható chip-be valamivel

2015. nov. 30. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!