Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One vagy Playstation 4? ...

Xbox One vagy Playstation 4? Nem tudom melyiket válasszam, igazából a szobámba szeretném valamelyiket, hogy egyedül vagy a barátaimmal játszhassak pl: FIFA, AC, Watch Dogs, GTA

Figyelt kérdés
Válaszokat szeretnék érni a kérdéseimre, miért PS4 miért Xo.

2015. nov. 30. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy pénzérmét.
2015. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Az xbox kontrollere szerintem jobb
2015. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen szubjektíven:


PlayStation 4 mellett:

-Több, nevesebb exkluzív cím (Naughty Dog játékai, Quantic Dream játékai, stb)

-Jön majd a PS VR


Xbox:

-Kényelmesebb kontroller

-Kihasználtabb, többrétegű, nagyobb felhasználó bázisú online rész

-Visszafelé kompatibilitás bevezetése



Igazából ennyit tudnék felsorolni.

Olyat vegyél, amilyen a haverjaidnak van, ha van, hogy tudjatok játszani.


De mondom, ezek mind személyes vélemények. Lehet másnak a PS4 kontrollere áll jobban készre, vagy az Xboxos exklúzív címeket részesíti előnyben.


Szerintem menj be valami konzolboltba, ahol vannak kiállítva, és próbáld őket ki.


A játékokat mindkettő ugyan úgy futtatja. A PS4 hardverileg talán egy hangyaf*znyival erősebb, de ez gyakorlatban semmit nem számít, maximum az exklúzív címeknél.

2015. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Várom még a válaszokat! És majd holnap elmegyek kipróbálni a kontrollereket :-)
2015. nov. 30. 20:04
 5/9 anonim válasza:
Én tegnap vettem xbox one-t, pedig haverom ps4re akart rábeszélni. mindkettő konzol jó. Dönts az alapján, hogy melyik kontroller kényelmesebb és melyik exkluzívjai jönnek be jobban, ne pedig márka alapján.
2015. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Xbox One on ott a visszafele kompatibilitás... Gear of war Halo stb.....
2015. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A válaszokat továbbra is várom. Egyébként az Xbox One kontrollerét kipróbáltam a Media Markt-ban és nagyon nehéz volt lenyomni az lb-t és az rb-t. Ez azért van mert elvolt használva a kontroller vagy ez ilyen?
2015. dec. 21. 20:01
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként a visszafelé kompatibilitás azt jelenti, hogy elindul rajta az X360 lemez is?
2015. dec. 21. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
nem xbox one nak olyan a kontrollerje, es amugy amennyivel dragabb az xbox live mint a ps plus abbol kijon a ps now es akkor viszi a ps4 a ps3 gameket, persze nem mondtam barmeiket is kene venni...
2016. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!