Ebay-rol akarnek rendelni ilyeen bluetooth hangszorot, meg merjem kockasztatni? Milyen minoseg lehet erdemes-e?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet gagyi vagy sem?

#Ebayrol
2015. dec. 2. 20:39
 1/5 anonim válasza:
Ebaytól egy kicsit kockázatos.Inkább menj el a Tescoba én is ott(Mátészalkán) vettem és nagyon jól szól.
2015. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Milyen az az "ilyen"?

2. Több száz terméket rendeltem onnan - egyszer sem volt semmi gond.

3. Figyelj arra, hogy ne unión kívüli országból rendeled ( VÁM miatt), és hogy nehogy a postaköltség több legyen mint a termék ára!

2015. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Foleg bluetooth os hangszorot szeretnek venni, sok mindent rendeltem az ebayrol csak nem elektronikus eszkozoket, es nem tudom hogy erdemes e onnan venni
2015. dec. 2. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok az atveres az ebayen !

Ne tevesszen meg a "Money Back Guarantee" amit pofatlanul reklamoznak, en mar megjartam hogy defektes cuccot kuldott a torok bevandorlo berlinbol es ahhoz hogy bizonyitsam el kellett vigyem a telefont egy gsm szervizbe es fizesek a termek ellenorzeseert es szoftolasaert. Es a vegen ugyse adtak vissza a penzt csak a 40%-at.

2015. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nincs sok átverés ebay-n :D Ez vicces..nem 1 műszaki dolgot rendeltem..sőt tesomnak is rendeltem egy blietooth hangszorot amit a telojával kapcsol össze 1000ft-ért,Média Márkt-ban meg 5000ft lett volna...annyi a különbség h a "márka név" nem szerepel rajta:D
2015. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!