JBL XTREME hangszóróról vélemények?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a vélemények, tapasztalatok a JBL XTREME bluetooth hangszóróról, hangzásban, minőségben stb. Esetleg más gyártmányú jobb hangzású, teljesítményű hangszórókat ha tudtok mondani akkor szívesen meghallgatom.

A normális válaszokat előreis köszönöm. :)



2015. dec. 3. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem nagyon jó lehet, én is meghallgatnék egyet szívesen. :)
2015. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, ezt a leírást már olvastam és igazából pont ezért érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van róla. :)
2015. dec. 3. 22:47
 3/7 anonim válasza:
A 90.000 forintos árat sokallom, egyébként kategóriájában a legjobb. A hordozhatósága viszont relatív, mert míg egy Flip vagy Charge simán elfér egy kisebb táskában vagy kabátzsebben, addig az Xtreme-et jó eséllyel cipelheted a válladon. Én nem valószínű hogy vennék, ha már hordozható cucc elég egy Flip 3. :)
2015. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. dec. 9. 22:19
 5/7 Siad the undead válasza:
A 90 000 Ft tényleg picit sok, de megéri. Nekem volt szerencsém kipróbálni és imádom. Hatalmasat szól és nagyon tolja a mélyet. A hordozáshoz meg ott a vállpánt. Amint összevakarom az árát, tuti veszek egyet. Viszont érdekességként megjegyzem, hogy az S4 telóm nem találja meg bluetoothon....De ez szerintem orvosolható.
2016. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, Média Markt-ban volt szerencsém ki próbálni (szintén s4 telóm van, tökéletesen meg találta) most nem sokára meg is veszem mert elég jónak találom.
2016. márc. 8. 20:20
 7/7 Nriko válasza:

Sziasztok!


Most vettem egyet. Töltéskor 10 óra után is csak villog az ötödik led. Mikor töltődik fel teljesen? Nálatok mit csinál, ha feltöltődött? Kikapcsolnak a ledek? Az lenne a normális. A JBL Connect szoftverben sem teljes a töltöttség.

2018. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!