Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen e-book olvasót vegyek?...

Milyen e-book olvasót vegyek? Akinek van, mik a tapasztalatai pdf olvasására, amiben képed! ábrák is vannak?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Sok a pdf- ppt diasor. Nem akarok mindent kinyomtatni, de gépen olvasni nagyon rossz. Ezért gondoltam az e-book olvasóra, kicsi, könnyű kezelhetőség, nem fárad el a szemem olvasás közben. Amúgy is csak olvasni akarom a tananyagot.

Úgy tudom pdf-et át lehet konvertálni más formátumba, a ppt-t pedig pdf-be. Még egy kérdés: ugye nem csak egymás után oldalak között lehet lapozni? Szóval a 2. oldalról rögtön átugorhatok a 43. oldalra is, ugye?

Akinek van tapasztalata, vélemény? Koobe Slightbook HD szerintetek?



2015. dec. 5. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. A pdf az kép. Azt húzogatni kell egy ebook olvasón. A koverter szép álom, én legalábbis nem találtam normálisat. Még egy egyszerű angolt sem tudott konvertálni hiba nélkül*. Az ékezetek, neadjisten egy törtes képlet, ahol a nevezőben indexelve van valami, és az index is indexelve van, azok teljesen meglövik a konvertereket.

Ha lenne nagyfelbontású, nagy képernyős ebook olvasó, akkor lehetne olvasni, de olyant én nem találtam, mikor kerestem (egy Icarus 8-al kísérleteztem). Végül egy 10,5"-os nagy felbontású képernyős tablet mellett döntöttem (Galaxy S).

Szerintem.


*El kell ismernem, az ékezet nélküli angol szöveg konvertálása majdnem élvezhető volt, csak féloldalanként vétett egy-egy hibát, néha csak azt, hogy elveszítette a formázást.

2015. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem koobe márkájú van a mediamarkt ban vettem 20ezer forintért, vannak benne képek(úgy értve, hogyha rátöltök egy könyvet akkor a borítókép az első oldalon megjelenik) képeskönyvhöz még nem volt szerencsém ebookra ilyen korban! :) de én szeretem. lehet ilyenre használni.
2015. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Kindle 6 van. A pdf.fel vannak gondok: nem lehet változtatni a betűnagyságot, nehezen olvasható. konvertálni szoktam azw3 ra.
2015. dec. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. dec. 6. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!