Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Audio-Technica m50x fejhallgat...

Audio-Technica m50x fejhallgatója van valakinek?

Figyelt kérdés

Vennék egy Audio-Technica m50x monitor fejhallgatót a közeljövőben. Sajnos a környezetemben sehol nincs készleten hogy fel tudjam próbálni. A fülpárnái teljesen körbeveszik-e a fület, vagy közvetlenül a fülön fekszenek fel? Ha körbeveszik a fület, akkor egy átlagos méretű férfifül elfér bennük?

Köszönöm a segítséget a hozzáértőktől.



2015. dec. 7. 16:11
 1/1 yoogi2 válasza:

Kivételes


Ez egy fantasztikus termék azok számára, akik valóban szeretnek magas szinten zenét hallgatni, de nem tudnak hatalmas összegeket fizetni érte.

Amikor először hallottam, kifejezetten megdöbbentett, hogy milyen részletesen adja vissza az egyes hangokat.

Minden műfajt kipróbáltam,pop a zenétől a rockon át a klasszikus zenéig, és amikor újra meghallgatod az ismerős dallamokat, a mennyország mindent olyan magas szintre helyez, amit még soha nem hallottál.

A klasszikus zene hallgatása közben úgy érzi az ember, mintha egy koncertterem első sorában ülne.

Ez a termék 3-4 ezres kategóriát képvisel, ennek az árnak a negyedéért.

Kényelmesen párnázott, még 6 óra használat után is úgy éreztem, mintha semmi nem lenne a fejemen

2023. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!