Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondoltok milyen lenne ez...

Mit gondoltok milyen lenne ez a notebook?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek szeretnék venni egy notebookot.Egy notebookot már kinéztem lenovo g50-30-öt.Utána olvastam láttam,hogy Celeron procis.Na de,csak ezt tudom meg venni mást nem.Nem tudok hozzá tenni 20-30 ezret.Barátnőm szeret lol-ozni meg wow catázni.azt szeretném kérdezni hogy tudná-e ezeket játszani,nem maximumon lehet low-on is.

Intel Celeron Dual Core N2840 Bay Trail-M, 15.6" LED 1366x768, RAM 4GB, Intel HD Graphics, HDD 500GB 5400. DVD, WiFi, Bluetooth 4.0, HD webkamera, HDMI, USB 3.0,Windows 8.1 64bit with Bing,Windows 10.Ez lenne, szerintetek milyen lenne????



2015. dec. 7. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szemétkupac, lassú és rossz minőségű, ennyiért használt üzleti gépet kell venni, ami tart is, pl HP Elitebook 8460P.

Az újak közül ennyiért csak belépú szintű, rossz minőségű gépet kapsz

2015. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom nem értelmezted azt amit le írtam.Ez van ez lesz.Csak annyit szerettem volna tudni,hogy futna-e rajta az a két játék alap szinten esetleg minimumon vagy sem.
2015. dec. 7. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem tudtad értelmezni, nem jó a kinézett laptop, lassú és rossz minőségű, más másnap megbánnád hogy megvetted, az általam ajánlott Hp Elitebook sokkal jobban megéri, jobban használható, az is 80ezer
2015. dec. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztelem a javaslatod.De,ez a notebook nekem majdnem ingyen lesz maximum 9 ezret fizet rá.És nem tudok válogatni.Azért kérdem,hogy futna-e vagy sem.
2015. dec. 8. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Windowsos tabletekben van ilyen processzor, lassú, nem jó játékra
2015. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!