Windows 10 tablet HDMI-vel tv-re kötés?

Figyelt kérdés

Vettem egy olyan kábelt ami micro usb-ről hdmi-re alakít. Bedugtam, mindent ahova kell de a tv-men nem jelenik meg a képe. Miért nem? A telefonommal működik. Mikor a tv-t HDMI-re állítom, akkor se jó, ha pc-re akkor se. Valamit a tabon kell beállítani? Egyébként a tabon van mini hdmi bemenet is. Lehet azért nem működik micro usb-s kábellel mert csak a mini hdmi-vel lehet megoldani?

(A márka: Connect 9 windows 10)

Köszi



2015. dec. 8. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nem működik micro usb-s kábellel mert csak a mini hdmi-vel lehet megoldani.
2015. dec. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a tabletnek is kellene tudnia hardveresen, nem működik minden mikro usbvel, csak MHL képesekkel. A telefonod ilyen, a tableted nem, mert minek is lenne, ha van rajta HDMI.
2015. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*megjegyzem: Micro USB-hez is két szabvány létezik, MHL és SlimPort és csak a megfelelő átalakítókkal működnek.
2015. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van mindenem. Van 2 féle micro usb-hdmi, (egyik egy kicsit vastagabb az nem ment bele)

Most vettem egy micro hdmi-hdmi kábelt. Rádugtam. De nem adta ki a képet. Mit kell beállítani?

Ennek akkor már jónak kéne lennie..

2015. dec. 8. 17:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Na sikerült. Bár a tv-m levág belőle pár centit. És pl a startot nem látom. Ezt hogy oldhatom meg?
2015. dec. 8. 17:22
 6/7 A kérdező kommentje:

Na ez is megvan. Már csak tényleg egy kérdés maradt..

Mikor rákötöm a tévére akkor ott oldalasan mitatja a képet. Hogy lehet vìzszintessé csinálni?

2015. dec. 8. 17:30
 7/7 A kérdező kommentje:

Megoldva...

Most pedig az előtte lévő lenne megint a baj. Minden sarok és oldal le van vágva. Tv-n tudok állítani de nem sokat. Pár centit még most se látok...

2015. dec. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!