Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Orion T2150 Stx Silver Flat...

Nagy7702 kérdése:

Orion T2150 Stx Silver Flat tv-é megy egy ideig és egy idő után kikapcsol megmozgatom az alaplapot és újra elindul, a tápot és a nagyfeszültséget átforrasztottam de semmi különbség, hol forrasszam át?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 22:05
 1/2 Blibd válasza:
Forrazd at a kepcso vegen a panelt. Illetve, szerintem erdemes lenne a tapszuro kondikat kicserelni. Probald meg ugy, hogy az alaplap a helyen van, es mikor elmegy a tv akkor csavarhuzo nyelevel a panel elere rautsz, ne sajnald. Pufold rendesen a ket szelet ill az alkatreszeit a panelon. Na jo azert nem kell szetverned. ha nem javul meg akkor nem bisztos h az alaplapon van kontakt hiba. Mozgasd a kabeleket, utogesd a panelokat es az alkatreszeit. Igy talan kibujik h hol a kontakt hiba.
2015. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csavarhúzóval kicsit megnyomkodom a nagyfeszültség körül párszol és elindul.van hogy órákig jó.Nagyfeszültséget és a tápot majdnem teljesen átforrasztottam de nem jobb.Ez valami tipus hiba lehet mert van egy ugyan ilyen és az is ezt csinálja.
2015. dec. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!