Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Magyarországon használt...

A Magyarországon használt támogatott Kindle verzió pontosan milyen reklámfelületeken keserítheti meg az életet? Ha hálózatot nem használ az ember, akkor is bombáz reklámokkal?

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 20:45
 1/8 issti ***** válasza:
2 éve vettem a "reklámos" Paperwhite-ot és majdnem minden nap csatlakozom a netre, de az égvilágon semmi reklámmal nem találkozom. Talán az első héten mintha lett volna egy képernyővédő, ami ajánlott valamit, de nem esküszöm meg rá. Lehet hogy frissítéskor adott be valamilyen ablakot. :)
2015. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez most komoly, olyan mintha reklámmentes lenne? nem hackeltél semmit? honnan vetted?
2015. dec. 13. 10:57
 3/8 issti ***** válasza:

Szerintem a magyar piac hiánya miatt nem számít nekik. Nem vásároltam az Amazontól könyvet, csak néhány ingyeneset töltöttem le tőlük. Lehet hogy így nem vagyok potenciális célpont.

Egy barátom rendelte meg az Amazontól az övével együtt, és intézte a vámolást. Semmi gondom nem volt eddig vele. :)

2015. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt most nem értem, ez válasz volt a kérdésre? mi nem számít nekik? nem küldenek reklámot magyar IP címre?
2015. dec. 14. 12:18
 5/8 issti ***** válasza:

Lehet hogy nem jól fogalmaztam.

Nem tudom pontosan miért nincsenek reklámok, csak tippelek. Az Amazonon nagyon kevés a magyar nyelvű könyv és egyébként is nagyon kevesen vásárolnak innen az angol nyelvterülethez képest. Szerintem az itteni piac egyszerűen nincs onnan nézve, ezért nem strapálják magukat reklámokkal. De lehet, hogy tévedek. A lényeg, hogy semmi nem zavar az olvasásban. :)

2015. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már csak azt nem értem miért kellett a vámolást intézni, gondolom behozta repülővel, amikor idelátogatott, vagy hazajött, nem?
2015. dec. 15. 23:48
 7/8 issti ***** válasza:
Az Amazonról rendelte a könyveket. Mást is rendelt és lehet hogy emiatt kellett átvennie a VÁM raktárból.
2015. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ácsi, ácsi, támogatottat csak USA címre lehet rendelni, te most miről beszélsz?
2015. dec. 16. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!