Dualshock 4-et szeretnék venni pc-hez. Megmaradnak azok a funkciói, amik csak ezen a kontrolleren elérhetők (touchpad, világítás), vagy a gép X1 vezérlőnek érzékeli majd?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt tudom, hogy kell majd hozzá egy szoftver, de a másik kérdésem az, hogy különbözik-e valamitől a ps4 kontrollerétől? Ez alatt arra gondolok, hogy kell-e hozzá valami bluetoothos usb?

2015. dec. 15. 17:33
 1/1 VargaPeter1993 válasza:

Nem rosszból mondom de szerintem ne vegyél ilyet pc hez....

Én vettem egy vezetékes gamepadot ami jó pc/ps3 és a Mortalon kívűl nem nagyon támogat több játékot...ezután vettem ebben az árkategóriában egy pc/ xbox gamepadot és minden játék támogatja ... mivel manapság konzolról portolnak pc-re és pont az xboxról portolnak általában ... de ahogy érzed csak gondoltam megosztom veled...de amúgy tudtommal a Dualshock 4 et még nem lehet pc hez használni vagyis xbox nál árúlnak olyat hogy adnak hozzá vevőegységet kimondott azért hogy pc hez tud kötni viszont ennél még ijet nem láttam.. azt nem tudom ha külön veszel hozzá akkor működne e... de ha működik is készűlj fel hogy nem minden játék fogja támogatni

2015. dec. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!