Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 20-27 ezer-ft-ért szeretnék...

20-27 ezer-ft-ért szeretnék tabletet venni fateromnak karácsonyra, ilyen márkátlant a media mark-ba?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne hogy mire figyeljek oda pl az Operációs rendszer: Android milyen frissitésű legyen mi a legujjabb, vagy az Akkumulátor kapacitása mekkora legyen legalább ?

2015. dec. 18. 10:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább szánj rá néhány ezerrel többet, és vegyél egy normálisabbat, mert ezekkel a márkátlan tabokkal, csak a gond van, legalábbis én nagyon befürödtem. Samsungot már lehet kapni normálisat, harminc ezer forint környékén és az megbízhatóbb, hosszú távon jobban megéri szerintem.
2015. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
WIndows-os rendszert én csak ajánlani tudom. Nekem nagyon bevált.
2015. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem 2 tabletem van. mindegyik mondhatjuk úgy,hogy márkátlan. 20-30 között voltak. az elsőt azért cseréltem le, mert már 2 éves volt és nagyobb kijelzőt szerettem volna, meg jobb felbontást.

a mostani is már lassan 1 éve megvan.

semmi problémát nem észleltem eddig náluk. szóval én nem bántam meg. nezezésre használom,filmnézésre meg játékra meg olvasásra. de nem szoktam vinni magammal, csak itthon használom. elég sokat kibír az aksi, nem omlik össze a rendszer, nem melegszik túl.

szóval én csak ajánlani tudom . dps és beex márkájú tabokról írtam.


de nyilván ha komolyabb használatra kéne, mármint vinném magammal meg akarnék vele fotózni,akkor valószínű másik márkát válaszottam volna, mert a kamera pl gyenge bennük. de nekem arra ott a gép meg akár a telefon. szóval attól is függ apukád mire használná

2015. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kezecske mind3-toknak ,faterom inkább index, origo, sport hírek olvasására meg talán aprobb játék mint pl kártya játékok játszására használná !
2015. dec. 18. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem Samsung galaxy tab 3 7.0

Eleg jo az ara es a tudasa is megfelelo az arahoz kepest.

Hogy mit kell nezni???

Ramot:ne legyen 1giga alatt

Processor:egy 4 magos 1.2ghz proci egy 7inches tabot tuti viszi

Kijelzo:kell nezni egy olyat hogy felbontas es egy olyat hogy ppi.

A ppi a pixelek suruseget jelenti azaz ha minel magasabb az ertek annal pixelmentesebbnek tunik a kep.

Tárhely: erdemes olyat valasztani amelyiknek 8giga a belso tarhelye es bovitheto. A rendszer eleg sokat eszik.


Erdemes rola nezni videot youtubeon vagy a mobilarenas tesztet elolvasni. Sokat segit a valasztasban

2015. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!