Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PS4 milyen PC beállításokhoz...

A PS4 milyen PC beállításokhoz hasonlóan futtatja a játékokat?

Figyelt kérdés

Csomó helyen azt hallom ami igaz is lehet ,hogy a PC maxra húzva szebb mint a PS4 ,és valahol olvastam ezt ,igaz lehet? :

Low-PS3-Medium-High-PS4-Ultra.

Máshol ezt olvastam :

Low-PS3-Medium-PS4 kb a PC high -Ultra

Ha jól emlékszem GTA 5-nél olvasgattam a kommenteket és onnan akadtam egy linkre ahol ezeket találtam.Tényleg szebb a PC maxon mint a PS4,de a PS4 az high vagy annál picit jobb lehet?



2015. dec. 18. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy PC-t, SEMMILYEN konzol nem fog utolérni.

Ezt az árakból is meglehet ítélni természetesen.

Akárhogy nézzük, játék függő is, ha a GTA v-öt vesszük pl. akkor egy rendes gamer pc-n, mondjuk max egy high-nak felel meg, mintha a PS4-en futna. De pl a konzolokon a GTA V 30-31FPS-el fut maximum, tehát a PC-ben ez is kedvezőbb természetesen.

Ps3-ra nemtudom, talán egy medium, mivel sokkal rosszabb már.

2015. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy a PC a jobb,csak kíváncsi voltam,akkor kb tényleg a PS4 egy PC high-nek felel meg.
2015. dec. 19. 19:27
 3/3 VargaPeter1993 válasza:
szerintem olyan medium-high között...meg ugyebár játéktól függ...
2015. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!