Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozi összekötése xbox360al?

Házimozi összekötése xbox360al?

Figyelt kérdés
Úgy próbáltam többek között(most úgy hagytam elég sok sikertelen próbálkozás után), hogy HDMI- és optikai kábellel összekötöttem a TVt a házimozival(így jól szólnak 5.1ben a filmek a TV-n stb), és HDMi-vel az xbox-ot a TV-vel. De én azt szeretném ha az xbox is 5.1 ben szólna, ez megoldható?

2015. dec. 20. 21:29
 1/1 JulesM111 ***** válasza:

Hogy a fenébe ne:

1. Xbox HDMi az erölködő bemenetére, erősítő kimenete HDMi-n TV-vel összeköt.

2. Xbox HDMi TV-be. Xbox Optikai az erősítőbe. ( itt állítsd be a Box-on, hogy a hangot ne a HDMi-re küldje, hanem optikára )

3. Xbox HDMi TV-be ( hang+kép ), TV-Erősítő Optikai kábellel összeköt, TV-beállít, hogy a hangot küldje el optikán.

2015. dec. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!